Розширення діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом

Ідентифікатор послуги в реєстрі державних послуг
00374
Строк
10 днів (робочі)
Повна назва
Розширення провадження виду господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом
Інформація про послугу
Установа, яка має намір розширити свою діяльність у сфері перевезення повітряним транспортом, подає заяву разом з переліком документів до Державної авіаційної служби. У разі відсутності підстав для відмови
Як отримати і що для цього потрібно

Як отримати і що для цього потрібно

Де отримати

Державна авіаційна служба України

Як замовити послугу

Подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника, шляхом відправлення документів поштою (рекомендованим листом) або електронною поштою чи заповнивши заяву на отримання послуги онлайн на сайті: https://my.gov.ua/info/services/bylifesituation/110.

Хто може звернутися: юридична особа

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

 1. Заява встановленого зразка (додаток 1 до Ліцензійних умов)
 2. Документи, які підтверджують, що більш як 50 відсотками статутного капіталу (пакета акцій) здобувача ліцензії володіють Україна, юридичні особи України та/або фізичні особи - резиденти України, якщо інше не передбачено міжнародними договорами України
 3. Інформація за підписом здобувача ліцензії (його керівника або керівника його виконавчого органу) про відсутність контролю (у значенні, наведеному в статті 1 Закону України "Про захист економічної конкуренції") за діяльністю здобувача ліцензії осіб — резидентів держав, що здійснюють збройну агресію проти України (у значенні, наведеному в статті 1 Закону України "Про оборону України") та/або дії яких створюють умови для виникнення воєнного конфлікту та застосування воєнної сили проти України
 4. Інформація за підписом здобувача ліцензії (його керівника або керівника його виконавчого органу) про номер та дату видачі чинного сертифіката експлуатанта
 5. Опис документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії, у двох примірниках (додаток 2 до Ліцензійних умов)

Умови і випадки надання

З метою розширення провадження виду господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом необхідно звернутись до Державної авіаційної служби України із заявою, заповненою відповідно до Додатка 1 до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів повітряним транспортом, та неоюхідним пакетом документів.

Результат та способи отримання результату

 1. Рішення про розширення провадження виду господарської діяльності, яке опубліковується на офіційному вебсайті Державіаслужби

 

Отримати результати надання послуги заявник може особисто або через законного представника, поштовим відправленням на вказану при поданні заяви адресу (рекомендованим листом) або електронною поштою чи на сайті: https://avia.gov.ua/komertsijna-ekspluatatsia/pasazhirski-perevezennya/litsenzuvannya/.

Строк та вартість надання послуги

Звичайне надання

Адміністративний збір

Один прожитковий мінімум, виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення.

Строк надання

10 днів (робочі)

Куди звернутися, якщо відмовлено у наданні послуги?

Підстави для відмови у наданні послуги

 1. Відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про здобувача ліцензії (суб’єкта господарювання) або наявність відомостей про державну реєстрацію його припинення.
 2. Заява або хоча б один з документів, що додається до заяви про отримання ліцензії підписаний особою, яка не має на це повноважень або оформлений із порушенням вимог Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", складений не за встановленою формою або не містить даних, які обов’язково вносяться до них згідно з цим Законом.
 3. Наявність інформації про здійснення контролю за діяльністю суб'єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про захист економічної конкуренції", резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про оборону України"
 4. Заява подана з порушенням строків, передбачених Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності".
 5. Подання не в повному обсязі документів, що додаються до заяви для отримання ліцензії, крім подання документів у порядку, передбаченому частиною п’ятою статті 12 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності».

Скаргу може подавати: оскаржувач, представник оскаржувача

Органи, до яких оскаржується

Експертно-апеляційна рада з питань ліцензування

Окружний адміністративний суд

Часті питання та відповіді

Протягом якого строку рішення про розширення виду господарської діяльності оприлюднюється на офіційному вебсайті Державіаслужби?

Наступного робочого дня після прийняття такого рішення.